Porady Prawne

Informujemy iż od dnia dzisiejszego Kancelaria Prawna stała się partnerem Regionalnego Związku Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan w kwestiach prawnych Organizacji oraz Członków. 

Zasady skorzystania z Porady Prawnej:

Pierwsza Porada Prawna – rozeznanie sytuacji, analiza prawna zdarzenia, ocena skutków i możliwości prawnych jest darmowa i wynika z faktu członkostwa RZPPZŁ Lewiatan.

Dalsza współpraca – prowadzenie przewodu sądowego, tworzenie pism procesowych itp. stanowi odrębną umowę pomiędzy przedsiębiorcą i Kancelarią Radcy Prawnego Katarzyna Plewka – Gembalska (dla Członków RZPPZŁ Lewiatan obowiązuje specjalny rabat od ceny podstawowej).


Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Plewka – Gembalska

Kancelaria powstała w 2010 roku. Od tego czasu oferuje Klientom rozwiązania dotyczące bieżącego funkcjonowania w obrocie prawnym. Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom fizycznym. W swojej pracy nasi prawnicy stawiają za cel nowoczesne i świadome rozwiązania prawne a naszą dewizą jest zadowolenie Klienta.

Wierność tradycji i etyce zawodowej łączymy z przedsięwzięciami w zakresie odpowiedzialności społecznej i działaniami o charakterze  pro bono. Kancelaria nie tylko wspiera organizacje pozarządowe ale także angażuje się w działalność sektora ekonomii społecznej.
W ten sposób Kancelaria wnosi wkład w zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy kraju i regionu.

Jesteśmy innowacyjni i otwarci na zmiany. W relacjach z naszymi klientami kierujemy się przejrzystością i solidnością podejmowanych działań. Wskazane wartości w połączeniu z wiedzą, profesjonalizmem i zaangażowaniem pozwalają Kancelarii świadczyć usługi na wysokim poziomie.

 

Zajmujemy się: