Wyzwania dla firmy rodzinnej 2017

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w zamkniętym spotkaniu właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych i prywatnych, które organizujemy 30 marca w hotelu Fabryka Wełny  w godzinach 15:00-20:00 (Pabianice, ul. Grobelna 4).

W programie mamy 3 moduły:
– „Integracja firm rodzinnych oraz edukacja ekonomiczna dzieci” – Artur Czepczyński (ABC-Czepczyński) oraz Członek Zarządu Rady Firm Rodzinnych Konfederacji Lewiatan oraz FBN Poland;

W tym module będziemy rozmawiać o korzyściach z integracji firm rodzinnych i prywatnych w Radzie Firm Rodzinnych Konfederacji Lewiatan oraz FBN Poland a także o edukacji ekonomicznej najmłodszych, przedstawiając praktyczne możliwości wykorzystania książki Patrycji Krzanowskiej Świat pieniądza”.


– „Historie sukcesu firm rodzinnych, czyli jak budowałem swoją firmę” – Henryk Orfinger (Dr ERIS S.A.) oraz Mateusz Kowalewski (Hortimex).

Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy założycieli znanych firm, przedsiębiorców, którzy opowiedzą swoje historie sukcesu i podzielą się wnioskami z pespektywy funkcjonowania dojrzałych już biznesów.


– „Konstytucja firm rodzinnych, wyceny i sprzedaż udziałów, cyber-bezpieczeństwo

W tej części zaprezentujemy podejście Deloitte do pokonywania typowych dla firm rodzinnych wyzwań związanych z zachowaniem ich długoterminowej trwałości, brakiem sukcesora, czy wyceną wartości przedsiębiorstwa rodzinnego. Odpowiemy na pytania:

•             Jak zachować trwałość biznesu rodzinnego? Konstytucje Rodzinne.

•             Jeśli nie sukcesja, to co? Scenariusze dla właścicieli firm rodzinnych.

•             Ile są warte nasze firmy? Wycena i wiarygodność firmy rodzinnej.

Więcej szczegółów w załączeniu. Pełen program i rejestracja: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/events/events/Wyzwania-dla-firm-rodzinnych-2016-Lodz.html  

Proszę też zobaczyć relacje z wcześniejszych spotkań:

– w Katowicach (9.02) : https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/firmy-rodzinne/katowice

– w Poznaniu (28.02): https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/firmy-rodzinne/poznan

Zaproszenie-Lodz-1